Polityka prywatności
Serwis eDobromir.pl szanuje prywatność swoich użytkowników. Poniżesz informacje są bardzo ważne aby lepiej zrozumieć politykę prywatności na naszej stronie.
Prawa autorskie
Użytkownicy są wstanie dodawać przekierowania (linki) do innych stron wraz z ich opisem. Należy pamiętać iż wszelkie treści są objęte prawem autorskim i podlegają ochronie zgodnie z prawem autorskim.
Wyłączenie odpowiedzialności
Serwis eDobromir.pl nie ponosi odpowiedzialności za treści i opinie wyrażane przez użytkowników w komentarzach lub opisach czy też dodawanych treściach. Są one wyłącznie własnością użytkowników, od których pochodzą.
Gromadzenie danych osobowych
Podczas rejestracji w serwisie eDobromir.pl wymagamy podania co najmniej adresu email. Nasz serwis przetwarza dane osobowe użytkowników zgodnie z obowiązującymi przepisami. Adresów email używamy, w szczególności, w celu powiadamiania użytkowników o istotnych zmianach w serwisie lub komunikatach technicznych. Podanie pozostałych danych takich jak imię, nazwisko, miejsce zamieszkania, numerów GG, Skype czy też facebook nie jest obowiązkowe. Tylko od Ciebie zależy, czy udostępnisz je innym użytkownikom.
Informacje logowania
Podczas korzystania z serwisu eDobromir.pl nasze serwery automatycznie rejestrują informacje przesyłane przez przeglądarkę użytkownika w trakcie wyświetlania witryny. Dzienniki serwera mogą zawierać takie informacje jak: żądanie sieciowe, adres IP, typ przeglądarki, język przeglądarki, data i godzina przesłania żądania oraz pliki cookies.