Czym jest serwis eDobromir?

eDobromir to miejsce dla entuzjastów w każdym tego słowa znaczeniu. Nie ważne czy jesteś programistą czy też ogrodnikiem, na pewno twoja wiedza przyda się innym.

Możesz podzielić się swoim doświadczeniem w postaci publikacji ciekawych atykułów czy też filmów jako poradnik do eureki czy też dyskusji w koncepcji.

Całość jest otagowana w taki sposób by w łatwo można było znaleźć temat na który szukamy odpowiedzi. Co więcej instnieją odesparowane grupy na stronie tak zwani entuzjaści którzy są sympatykami danego tematu. Dzięki temu możesz się skupić na tym co cie naprawdę interesuje oraz tworzyć swoje własne grupy którymi zarządzasz.

Geneza

eDobromir jest jawnym nawiązaniem do niegdyś popularnego serialu animowanego Pomysłowy Dobromir. Nasz portal jest internetową interpretacją.

Czym jest Eureka?

Eureka to coś przełomowego, plan wykonania, instrukcja, czy też ciekawostka. Nie ważne czy jesteś programistą, ogrodnikiem czy też kucharzem, na pewno jest coś w Twoim zawodzie co potrafisz tylko Ty lub też zajmesz się tym hobbistycznie, a chciałbyś podzielić się tym z innymi.

Możesz zamieścić już gotowe rozwiązanie, w postaci linku do artykułu czy też filmu. Natomiast jeśli wolisz napisać coś od siebie, narzędzia na tej stronie pozwolą Ci w łatwy sposób to zrobić.

Czym jest Koncepcja?

Koncepcja jest zalążkiem, początkiem do dyskusji. Jeśli nie jesteś pewien czy poradnik który chcesz napisać przyda się komuś, zapytaj. Masz może problem w jakiejś dziedzinie, my ci pomożemy. Chciałbyś napisać coś ciekawego ze świata, na pewno nas to zainteresuje. Możesz się z nami podzielić każdą myślą.

Pamiętaj o odpowiednim otagowaniu swojej koncepcji (np.: robotyka), w ten sposób większa grupa osób zainteresowanych tym tematem co Ty, zobaczy ten pomysł, i będzie mogła Ci pomóc.