Koncepcja
4

Rozpoczynają się beta testy nowego portalu do agregowania treści. W chwili obecnej jest jeszcze wiele do zrobienia. Tag sympatyków !edobromir służy do informowania nas o wszelkich waszych pomysłach które macie na ten portal. Sami również będziemy wrzucać propozycje które będzie można przedyskutować. Istnieje również specjalna 'konsola' do informowania nas o błędach bezpośrednio oraz z możliwością wrzucania obrazków, link do niej jest w prawym dolnym rogu i pojawia się on na każdej stronie tak by można było to szybko zrobić. Konsola jest dostępna na wszystkich, w tym nie zalogowanych użytkowników. Sama lista wszystkich błędów jest jawna wraz ze statusem ich naprawy, ma to przyśpieszyć cały proces, byśmy czuli wasz wzrok za plecami :D 

 

Tak naprawdę jest to luźna interpretacja wszystkiego co do tej pory było w sieci. Połączenia reddita, wykopa oraz strimi xD Lecz z naciskiem na tworzenie własnych treści oraz poradników czy też opisów. Sama definicja Eureki jasno to stwierdza. Lecz w koncepcjach możemy dzielić się wszystkim z zachowaiem kierunku dyskusja/problem/pytania. 

 

Istnieją również tak zwani sympatycy. Jest to nic innego jak moderowalny tag w pełni należący do użytkownika. W chwili obecnej posiada mało opcji lecz z czasem będzie się to zmieniać.

 

Cały portal w chwili obecnej jest tworzony przez programistę, grafika oraz idealistę w jednej osobie. No ok te dwa ostatnie to kłamstwa a to pierwsze się potwierdzi z czasem w miarę działania strony. Jest jeszcze pomocnik? Tomasz który psuje wszystko po kolei więc ciężko nazwać go w sumie pomocnikiem w przyszłości zrobi się dla niego specjalny kolor nicku.

 

Zobaczymy jak wszystko wypadnie. Zachęcam do dyskusji w komentarzach.

Obserwuj Ulubione Zgłoś

Komentarze
  Tomasz 17 kwietnia 2017 23:10 0
Komentarz został usunięty
  Tomasz 17 kwietnia 2017 23:11 2

Nie psuje... ja testuje...

Link Zgłoś
  eDobromir 17 kwietnia 2017 23:12 0

Płacą Ci coś chociaż?

Link Zgłoś
  Tomasz 18 kwietnia 2017 02:35 1

Skromnie.. Jedna ATmega za buga

Link Zgłoś
Napisz komentarz
Musisz być zalogowanym by móc wystawiać komentarze. Zaloguj się
Informacje

Odsłon 654

Punktowali 4 Pokaż

Zgłosili 0 Pokaż

Podobne
eDobromir 17 kwietnia 2017 23:29 3
edobromir #progi #edobromir #mody

Progi punktowe w chwili obecnej wyglądają w ten sposób:

  • Dostanie się na główną 20
  • Szary kolor nicku do 1 ...

Wszystkie komentarze 1

Powiązane