Udostępnione informacje
Imię: Karol
Nazwisko: Skorupski
E-mail: hello@edobromir.pl
Media:
Miasto: Wrocław
Oficjalny profil eDobromir.pl z ciekawymi informacjami oraz planami na temat dalszego rozwoju strony.
Aktywność
3
eDobromir 17 kwietnia 2017 23:29
edobromir #progi #edobromir #mody

Progi punktowe w chwili obecnej wyglądają w ten sposób:

  • Dostanie się na główną 20
  • Szary kolor nicku do 10
  • Niebieski kolor nicku od 10 do 100
  • Różowy kolor nicku od 100

 

Ograniczenia na stronie właściwie nie występują prócz jednej akcji na 20 sekund. Są potrzebne bardziej zaawansowane. Jak np.: 

  • Dodawanie eureki raz na dzień dopiero po 2 dniach od zarejstrowania
  • Dodawanie koncepcji raz na 20 min

 

Nie chcemy fali spamu na stronie więc jakiś kompromis jest potrzeby. 

Obserwuj Ulubione Zgłoś

3
eDobromir 17 kwietnia 2017 23:22
edobromir #sympatycy #mody #cosnowego

Użytkownicy mają do dyspozycji własne moderowalne tagi sympatyków. Jakie opcje powinien mieć właściciel takiego tagu? W chwili obecnej wydaje się że powinien mieć możliwość:

  • Usuwania jego tagu z czyjejś treści jeśli sobie tego nie życzy 
  • Lista wykluczonych użytkowników którzy nie mogą korzystać z tego tagu

Jakieś inne funkcje które mogły by się przydać?

Obserwuj Ulubione Zgłoś

4

Rozpoczynają się beta testy nowego portalu do agregowania treści. W chwili obecnej jest jeszcze wiele do zrobienia. Tag sympatyków !edobromir służy do informowania nas o wszelkich waszych pomysłach które macie na ten portal. Sami również będziemy wrzucać propozycje które będzie można przedyskutować. Istnieje również specjalna 'konsola' do informowania nas o błędach bezpośrednio oraz z możliwością wrzucania obrazków, link do niej jest w prawym dolnym rogu i pojawia się on na każdej stronie tak by można było to szybko zrobić. Konsola jest dostępna na wszystkich, w tym nie zalogowanych użytkowników. Sama lista wszystkich błędów jest jawna wraz ze statusem ich naprawy, ma to przyśpieszyć cały proces, byśmy czuli wasz wzrok za plecami :D 

 

Tak naprawdę jest to luźna interpretacja wszystkiego co do tej pory było w sieci. Połączenia reddita, wykopa oraz strimi xD Lecz z naciskiem na tworzenie własnych treści oraz poradników czy też opisów. Sama definicja Eureki jasno to stwierdza. Lecz w koncepcjach możemy dzielić się wszystkim z zachowaiem kierunku dyskusja/problem/pytania. 

 

Istnieją również tak zwani sympatycy. Jest to nic innego jak moderowalny tag w pełni należący do użytkownika. W chwili obecnej posiada mało opcji lecz z czasem będzie się to zmieniać.

 

Cały portal w chwili obecnej jest tworzony przez programistę, grafika oraz idealistę w jednej osobie. No ok te dwa ostatnie to kłamstwa a to pierwsze się potwierdzi z czasem w miarę działania strony. Jest jeszcze pomocnik? Tomasz który psuje wszystko po kolei więc ciężko nazwać go w sumie pomocnikiem w przyszłości zrobi się dla niego specjalny kolor nicku.

 

Zobaczymy jak wszystko wypadnie. Zachęcam do dyskusji w komentarzach.

Obserwuj Ulubione Zgłoś

Osiągnięcia
5 10
Właściciel sympatyków
Obserwowani sympatycy
Obserwowane tagi